HYLLSYSTEM, delvis "String", 1900-tal.

537136. HYLLSYSTEM, delvis "String", 1900-tal.

Bestående av: 4 gavelpar, 12 hyllplan, telefonhylla, hyllplanens längd ca 78 cm, gavlarnas höjd ca 77 cm, telefonhyllans längd ca 32,5 cm.

Slitage och skador, en gavel med hänglås.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 394