OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Sommarmotiv, akvareller, 2 st, signerade J Lundberg samt daterade -33 och -44.

537004. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Sommarmotiv, akvareller, 2 st, signerade J Lundberg samt daterade -33 och -44.

Totalmått inklusive ram 40 x 47 cm. ( Stockhus )
Totalmått inklusive ram 41,5 x 46,5 cm. ( Putsade hus).

Gulnade passpartouer.
Ej examinerade ur ramar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnade passpartouer.
Ej examinerade ur ramar.

Antal besök: 478