SERVISDELAR, 51 delar, English Gardens, Johnson Bros, England, porslin.

536970. SERVISDELAR, 51 delar, English Gardens, Johnson Bros, England, porslin.

.

krackeleringar, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

.

krackeleringar, enstaka nagg.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 1 508