STIG JONZON. färglitografi, signerad och numrerad 270/440.

536870. STIG JONZON. färglitografi, signerad och numrerad 270/440.

Stockholmsvy. Bildstorlek ca 40 x 48 cm.

Ej examinerad ur ram.

Stig Jonzon (1913–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Stig Jonzon (1913–1987)

Antal besök: 1 875