DAGBÄDDAR/SOFFOR, 3 delar, ek, "Kock", Yngve Ekström, 1900-talets mitt.

536642. DAGBÄDDAR/SOFFOR, 3 delar, ek, "Kock", Yngve Ekström, 1900-talets mitt.

Soffa
Längd ca 205 cm
Bredd 80 cm
Rygghöjd ca 80 cm

Soffa 2
Längd 160 cm
Bredd 80 cm
Rygghöjd ca 80 cm

Bord
Längd 75 cm
Bredd 75 cm
Höjd 67 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Fläckar. Knappar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa
Längd ca 205 cm
Bredd 80 cm
Rygghöjd ca 80 cm

Soffa 2
Längd 160 cm
Bredd 80 cm
Rygghöjd ca 80 cm

Bord
Längd 75 cm
Bredd 75 cm
Höjd 67 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Fläckar. Knappar saknas.

Antal besök: 2 258