URNOR, GLASSKÅL, BORDSLYSTER, LOCKASK 1900-tal.

536628. URNOR, GLASSKÅL, BORDSLYSTER, LOCKASK 1900-tal.

2 st Bordslyster glas och metall, höjd 18,5 cm
Blå urna höjd 24,5 cm
Blå urna på fot höjd 24,5 cm
Urna på fot, Empire England, höjd 36 cm
Vinröd urna, höjd 29 cm
Lockask , fågelmotiv, höjd 13 cm
Glasskål på fot med lock, höjd 22,5 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blå urna höjd 24,5 cm
Blå urna på fot höjd 24,5 cm
Vinröd urna, höjd 29 cm

Åldersslitage.

Antal besök: 432