KRÄFTTALLRIKAR, 13 st, Villeroy & Boch Schramberg, 18/1900-tal.

536601. KRÄFTTALLRIKAR, 13 st, Villeroy & Boch Schramberg, 18/1900-tal.

1 fat
12 assietter.

Ålders samt bruksslitage. Skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 fat
12 assietter.

Antal besök: 2 301