SIDEBOARD, metall och glas.

SIDEBOARD, metall och glas.
536496. SIDEBOARD, metall och glas.

Längd 140, bredd 40, höjd 75 cm.

Nagg. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg. Bruksslitage.

Antal besök: 696