CHRISTER VON ROSEN. olja på duk, signerad och daterad -73.

536370. CHRISTER VON ROSEN. olja på duk, signerad och daterad -73.

"Eken i boarp". Ca 41 x 45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 635