DAMPÄLS, Sagamink, Chris-Design, Helsinki, Finland.

536227. DAMPÄLS, Sagamink, Chris-Design, Helsinki, Finland.

Storlek 36 till 38.
Rygglängd 105 cm.
Armlängd från axel 56, från armhåla 34 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Obetydligt slitage, söm gått upp en liten bit i foder armhåla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 36 till 38.
Rygglängd 105 cm.

Antal besök: 2 441