DAMPÄLS, kort, Sagamink, Arlbrants Päls, Tranås.

536215. DAMPÄLS, kort, Sagamink, Arlbrants Päls, Tranås.

Storlek 36.
Rygglängd 50 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 36.
Rygglängd 50 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 048