Längd ca 100 cm, bredd ca 31 cm, höjd ca 102 cmBrunbetsad björk. Hylla med två hyllplan. Skåp med lås.
Smärre slitage, repor & märken. Dörren skadad.
Nyckel/nycklar finns.