SOFFA, "PK-31-3", Poul Kjaerholm, omärkt, 1900-tal.

536184. SOFFA, "PK-31-3", Poul Kjaerholm, omärkt, 1900-tal.

Stål, lös rygg- och sittdyna, klädd med skinn.
Längd 199 cm, Rygghöjd ca 72 cm.

Slitage. Skruv saknas. Skador och lagningar på klädsel. Fläckar. Blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 595