HANS JOHNFORS. Fågel i landskap, färgetsning nr 35/90, signerad och daterad 1990.

536106. HANS JOHNFORS. Fågel i landskap, färgetsning nr 35/90, signerad och daterad 1990.

48x39 cm, rammått 68x55 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

48x39 cm, rammått 68x55 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 608