LÅDSPEGEL, SENGUSTAVIANSK.

LÅDSPEGEL, SENGUSTAVIANSK.
535979. LÅDSPEGEL, SENGUSTAVIANSK.

1800-talets första hälft.
Mahogny.
Tre lådor.
Höjd 46 cm Bredd 30 cm.

Slitage, knoppar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

1800-talets första hälft.
Mahogny.
Tre lådor.
Höjd 46 cm Bredd 30 cm.

Slitage, knoppar saknas.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 331