FIGURINER, 2 st, keramik, Gunnar Nylund, Rörstrand samt Arne Ingdam, Danmark, signerade.

535959. FIGURINER, 2 st, keramik, Gunnar Nylund, Rörstrand samt Arne Ingdam, Danmark, signerade.

Apor, höjd ca. 18-39 cm.

Arne Ingdam, nagg på läpp. Nylund, svans med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Apor, höjd ca. 18-39 cm.

Antal besök: 407