FIGURINER, 3 st, gips, 1900-tal.

535921. FIGURINER, 3 st, gips, 1900-tal.

Tre apor, "Inte se, iinte höra, inte säga", höjd ca. 21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 848