SKRIVBORD, jugend, 1910/20-tal.

53589. SKRIVBORD, jugend, 1910/20-tal.

Ek, rektangulär skiva med fyra avsmalnande ben, två lådor. Längd 120, bredd 78, höjd 76 cm.

Bruksslitage, bakre benen något lösa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 11 081