MODELLJÄRNVÄG, Märklin, 1900-talets mitt.

535758. MODELLJÄRNVÄG, Märklin, 1900-talets mitt.

Ånglok. Personvagnar 3 st. Godsvagnar 4 st. Rakräls 26 st. Kurvor 28 st. Växlar 2 st. Stoppbock. Kyrka. Hus. Flera träd.
Transformatorer 2 st. nr. 280 och 37540.
Originalkartong till anläggning Set-Ho S 2920 medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 035