TRÄDGÅRDSBORD, 1900-tal.

TRÄDGÅRDSBORD, 1900-tal.
53572. TRÄDGÅRDSBORD, 1900-tal.

Vitlackerat underrede i järnsmide, skiva i röd plåt. Diameter 68 cm.

Bruksslitage, smärre färgbortfall på underredet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 430