SOFFGRUPP, läder, nitar, 2 delar, 1900-tal.

535648. SOFFGRUPP, läder, nitar, 2 delar, 1900-tal.

Tre sits, längd ca 224 cm, rygghöjd ca 90 cm, sitthöjd ca 45, sittdjup ca 56 cm, cm, bredd ca 90 cm.
Fåtölj, längd ca 115 cm, rygghöjd ca 90 cm, sitthöjd ca 45 cm, sittdjup ca 56 cm, bredd ca 90 cm.

Bruksslitage, smärre repor / märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 716