SKOLPLANSCHER, 5 st,"Växternas liv", Gunnar Saietz, 1900-tal.

535422. SKOLPLANSCHER, 5 st,"Växternas liv", Gunnar Saietz, 1900-tal.

Planscher med motiv av växter, 101,5 x 70,5 cm.
Svenska Skolmaterielförlaget Gunnar Saietz A.B. Stockholm.

Bruksslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, skador.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 503