STRINGHYLLA, teak, omkring 1900-talets mitt.

535373. STRINGHYLLA, teak, omkring 1900-talets mitt.

Stringhylla med vitlackerade gavlar samt hyllplan i teak
Gavlar med höjd 77, bredd 18 cm
Hyllplan med längd 78 cm.

Hyllplanen med repor, mindre fanér bortfall i hörnet på ena hyllplanet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hyllplan med längd 78 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 425