TALLRIKAR, 5 st, Rörstrand, sekelskiftet 1800/1900.

535286. TALLRIKAR, 5 st, Rörstrand, sekelskiftet 1800/1900.

Diameter 18,5 cm.

Krackelering, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 18,5 cm.

Krackelering, nagg.

Antal besök: 436