POTTSKÅP, gustaviansk stil, mahogny, 1800-/1900-tal.

535202. POTTSKÅP, gustaviansk stil, mahogny, 1800-/1900-tal.

Skåp med två dörrar, samt låda i nedre sargen.

Höjd 75 cm.
längd 51 cm.
djup 39 cm.

Slitage och skador.
Sprickor, repor, fläckar.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 75 cm.
längd 51 cm.
djup 39 cm.

Slitage och skador.
Sprickor, repor, fläckar.

Nycklar saknas.

Antal besök: 898