Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
DAN MARTIN MASELL. Myr med björkar, olja på duk, signerad.
53516. DAN MARTIN MASELL. Myr med björkar, olja på duk, signerad.
46 x 55 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
46 x 55 cm.
Auktionshuset Kolonn
13 944