MASK, träskuren, möjligen Pende, Zaire, Afrika, 1900-tal.

535108. MASK, träskuren, möjligen Pende, Zaire, Afrika, 1900-tal.

Höjd ca 30 cm.
Ställ medföljer.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 30 cm.
Ställ medföljer.

Slitage, skador.

Antal besök: 701