DAMSKRIVBORD, jugend, tidigt 1900-tal.

535011. DAMSKRIVBORD, jugend, tidigt 1900-tal.

Längd 82, djup 44, höjd 71 cm.

Slitage, repor och märken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Nycklar saknas.

Antal besök: 480