SIDEBOARD, vitmålat, gustaviansk stil, 1900-tal.

535005. SIDEBOARD, vitmålat, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 166, bredd 48, höjd 78 cm.

Smärre färgslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre färgslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 063