SOFFA, 3-sits, Bröderna Anderssons, 2000-tal.

535000. SOFFA, 3-sits, Bröderna Anderssons, 2000-tal.

Brickmärkt.
Längd 216 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brickmärkt.
Längd 216 cm.

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 688