VÄGGSPEGEL med KONSOLBORD, valnöt, rokokostil, tidigt 1900-tal.

534945. VÄGGSPEGEL med KONSOLBORD, valnöt, rokokostil, tidigt 1900-tal.

Spegel, höjd 177, bredd 67 / 73 cm.
Konsolbord, höjd 76 cm, bredd 74 cm, djup 36,5 cm.
Totalhöjd 253 cm (177 + 76).

Mindre defekter och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 253 cm (177 + 76).

Mindre defekter och slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 733