KARMSTOL, gustaviansk, 17/1800-tal.

534938. KARMSTOL, gustaviansk, 17/1800-tal.

Rikligt ornamenterad. Bladhölstrade framben.
Rygghöjd 87 cm.

Ålders samt bruksslitage. Senare bemålning.Möjligen senare fotkryss.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 87 cm.

Antal besök: 524