FAT, tenn, Johan Gustaf Ryman, Stockholm, 1764.

534928. FAT, tenn, Johan Gustaf Ryman, Stockholm, 1764.

Diameter 43 cm.

Ålders samt bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 43 cm.

Antal besök: 650