FAT, tenn, Carl Gustav Wigholm, Gävle, 1849.

534926. FAT, tenn, Carl Gustav Wigholm, Gävle, 1849.

Diameter 33 cm.

Ålders samt bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 33 cm.

Antal besök: 426