JAN-ANDERS HANSSON. TAVLA, färglitografi 2/3, signerad Jan-Anders Hansson, "En natt som andra".

534923. JAN-ANDERS HANSSON. TAVLA, färglitografi 2/3, signerad Jan-Anders Hansson, "En natt som andra".

Bildmått 12 x 28 cm.
Rammått 35 x 51 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 12 x 28 cm.
Rammått 35 x 51 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 834