BIRGER STRÅÅT. Olja på pannå, signerad -46. LITOGRAFISKT TRYCK signerad.

534793. BIRGER STRÅÅT. Olja på pannå, signerad -46. LITOGRAFISKT TRYCK signerad.

Landskap "Rossängarna" ca 28 x 39 cm.
Litografiskt tryck ca 26.5 x 34.5 cm.

Bruksskick.

Birger Strååt (1914–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Birger Strååt (1914–2008)

Antal besök: 496