Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Smycken & Ädelstenar
Ringar
RING med grön sten, guld 18k, Sverige, 1960-tal, total vikt ca. 7,2 gram.
534734. RING med grön sten, guld 18k, Sverige, 1960-tal, total vikt ca. 7,2 gram.
Storlek ca. 17,5/55.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Storlek ca. 17,5/55.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
402