Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
ARNE GRANHALL. olja på duk, " Blommande fält " signerad , daterad -44.
534648. ARNE GRANHALL. olja på duk, " Blommande fält " signerad , daterad -44.
41 x 45 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
41 x 45 cm.
Auktionsverket Engelholm
1 268