MATSALSSKÅP, gustaviansk still, 1900-talets mitt/andra hälft.

534586. MATSALSSKÅP, gustaviansk still, 1900-talets mitt/andra hälft.

Bredd 124, djup 46, höjd 179 cm.

Bruksslitage, smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre märken.

Antal besök: 668