VITRINSKÅP, mahogny, 1900-talets mitt.

534580. VITRINSKÅP, mahogny, 1900-talets mitt.

Med plats för 3 hyllor.
Längd 101, bredd 39, höjd 149 cm.

Ett hyllplan avbruten men finns. Smärre slitage samt märken och repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med plats för 3 hyllor.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 451