HERRARMBANDSUR, Certina, Town and Country.

534563. HERRARMBANDSUR, Certina, Town and Country.

Certina automatic, Town and Country, herrarmbandsur guld på stål med svart läderband, datumruta, 1900-talets andra hälft.
Diameter 30mm.

Bruksslitage, fungerar utan anmärkning vid test.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 30mm.

Antal besök: 4 750