BYRÅ med stenskiva, rokokostil, 1958.

534542. BYRÅ med stenskiva, rokokostil, 1958.

Signerad Albert Johansson smedby 1958.
Stenskivans tjocklek ca 25 mm
Bredd 107, höjd 53, höjd 78 cm.

Smärre fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stenskivans tjocklek ca 25 mm

Smärre fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 550