BORDSLAMPA, 1930/40-tal.

BORDSLAMPA, 1930/40-tal.
53448. BORDSLAMPA, 1930/40-tal.

Plåtskräm, mittenstång i trä, höjd ca 43 cm.

Slitage. Skärm med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Skärm med bucklor.

Antal besök: 980