MICHEL DJANAIEFF. Figurer, emalj på plåt, signerad.

534468. MICHEL DJANAIEFF. Figurer, emalj på plåt, signerad.

18 x 38 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

18 x 38 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 802