MATSALSGRUPP, 8 delar, ek, nyrokokostil, 1900-tal.

534389. MATSALSGRUPP, 8 delar, ek, nyrokokostil, 1900-tal.

Bord med två utdragsskivor, höjd 79 cm, bredd 99 cm, längd 125 cm, utdragsskivor bredd 47 cm.
Serveringsbord, höjd 75 cm, bredd 54 cm, längd 85 cm.
6 st stolar, röd sits, höjd 104 cm, bredd 47 cm.

Förekomst fläckar och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 650