BROSCH, 18k guld med imiterad pärla, GD&Co, Malmö, 1900-tal.

534351. BROSCH, 18k guld med imiterad pärla, GD&Co, Malmö, 1900-tal.

Längd ca 6 cm.
Vikt ca 2,6 gram.

Imiterad pärla med skador. Lagningar på brosch.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 6 cm.
Vikt ca 2,6 gram.

Antal besök: 351