TOALETTBORD med TABURETT, gustaviansk stil, 1930-tal.

534331. TOALETTBORD med TABURETT, gustaviansk stil, 1930-tal.

Bordets höjd, inklusive spegel, 133 cm.
Längd 108 cm.
Bredd 46 cm.

Taburett, 36 x 55 cm.

Slitage. Flagnad färg. Nyckelhålsbeslag saknas delvis. Smärre sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 108 cm.
Bredd 46 cm.

Taburett, 36 x 55 cm.

Antal besök: 932