BORDSPLATEAU, mässing och glas, 1900-tal.

534308. BORDSPLATEAU, mässing och glas, 1900-tal.

Bordsplateau med gallerkant samt kulfötter i mässing, botten med spegelglas
Längd 40,2, bredd 18,2, höjd 2,3 cm.

Spår av putsmedel, spegel med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 100