LJUSSTAKAR, ett par, art deco, 1930-tal.

534304. LJUSSTAKAR, ett par, art deco, 1930-tal.

Nysilver samt bakelit.
Höjd 13 cm.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nysilver samt bakelit.
Höjd 13 cm.

Slitage och märken.

Antal besök: 942