14 EP-skivor: Beatles "Ticket to ride" och "Twist and shout" Skandinaviska grammophon AB, Martin Ljung, Runo Sundberg, Gunnar Lif m fl.
CD-samling 23 st "Klassiska musikstunder".
CD-samling 3 st "Night Music"
Album med 8 stenkakor: Harry James, Ingeborg Nyberg, Povel Ramel, Alice Babs, Doris Day m fl.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.
OBS! Kassera CD-skivor.
Flertalet obetydligt slitage, Beatles med repor, ej fullständigt genomgånget.
CD-samling 3 st "Night Music"
OBS! Kassera CD-skivor.