EP-SKIVOR, 14 st, Beatles m m, samt STENKAKOR, 8 st.

534137. EP-SKIVOR, 14 st, Beatles m m, samt STENKAKOR, 8 st.

14 EP-skivor: Beatles "Ticket to ride" och "Twist and shout" Skandinaviska grammophon AB, Martin Ljung, Runo Sundberg, Gunnar Lif m fl.
CD-samling 23 st "Klassiska musikstunder".
CD-samling 3 st "Night Music"
Album med 8 stenkakor: Harry James, Ingeborg Nyberg, Povel Ramel, Alice Babs, Doris Day m fl.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

OBS! Kassera CD-skivor.

Flertalet obetydligt slitage, Beatles med repor, ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

CD-samling 3 st "Night Music"

OBS! Kassera CD-skivor.

Antal besök: 1 338